0364 224 92 39   Email: bilgi@ozcetinsurucukursu.com

Hakkımızda

Özel Özçetin Sürücü Kursu 2001 yılında Çorum Merkezde kurulmuş olup, Milli Eğitim Bakanlığı denetim ve gözetimi altında Kurs hizmetlerini sürdürmektedir.  A1 - A2 sınıfı motosiklet,  B sınıfı Manuel ve otomatik Otomobil, D Sınıfı Otobüs Ehliyetlerinin alımı için yeterlilik eğitimleri veren firmamız 3 derslik sınıflarda teorik eğitimlerini interaktif modern tekniklerle ve alanında uzman öğretim kadrosuyla sunmaktadır. Özel Özçetin Sürücü Kursu kursiyerlerine Özel pist alanında  Direksiyon eğitimlerini son model araçları ile birebir vermektedir. Ayrıca randevu sistemi ile kursiyerlerine kendini hazır hissedene kadar süre kısıtlaması yapılmaksızın direksiyon eğitimlerine uygun fiyatlarla devam edebilir.

Uygun fiyatlarla kaliteli ve modern eğitim verilmesinin yanında, trafik gibi hayati bir konunun hafife alınmayacağı farkındalığında, eğitim programlarını "HAYATA DEĞER VERİYORUZ" sloganı ile sürdürmektedir.

Sürücü eğitimini yasal bir zorunluluktan öte insani bir sorumluluk olarak gören kurumumuz, Çorum ilimizde ve ülkemizde eğitim kültürünün gelişmesine katkıda bulunmayı ilke edinmiştir.

 

resimgalerigenelresimgalerigenelresimgalerigenelresimgalerigenelresimgalerigenelresimgalerigenelresimgalerigenelresimgalerigenelresimgalerigenelresimgalerigenelresimgalerigenelresimgalerigenelresimgalerigenelresimgalerigenelresimgalerigenelresimgalerigenelresimgalerigenelresimgalerigenelresimgalerigenelresimgalerigenelresimgalerigenelresimgalerigenel

Özel Özçetin Sürücü Kursu 2001 yılında Çorum Merkezde kurulmuş olup, Milli Eğitim Bakanlığı denetim ve gözetimi altında Kurs hizmetlerini sürdürmektedir. A1 - A2 sınıfı motosiklet, B sınıfı Manuel ve otomatik Otomobil, D Sınıfı Otobüs Ehliyetlerinin alımı için yeterlilik eğitimleri veren firmamız..Devamı..

Resim Galeri

Haber Abonelik

Güncel gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun

İletişim

 Yeniyol Mahallesi, Gazi Cad. No:42, 19200 Çorum Merkez/Çorum

  Phone: (0364) 224 92 39

  Web: ozcetinsurucukursu.com

ÖZÇETİN SÜRÜCÜ KURSU